Loca Hotel tümü Selimiye koyunun masmavi manzarasına hakim 7 standart oda, 3 aile odasından oluşmaktadır. Tüm odalarımız için ücretsiz çocuk karyolası ve aile odalarımız için ücretli ilave yatak hizmetimiz vardır. Üst kattaki odalarımız, bir taraftan Ege Denizinin manzarasına dalıp giderken diğer taraftan çam kokularını içinize çekeceğiniz balkonlarıyla hizmetinizdedir. Giriş kattaki odalarımız ise özel bahçeleri ile Selimiye koyunu ayaklarınızın altına seriyor.

Loca’mızın Kule odası ise farklı mimarisi ve güneşin dağların arkasından mutlu bir güne merhaba deyişini en güzel biçimde izleyebileceğiniz manzarasıyla size özel olduğunuzu hatırlatıyor. Ayrıca bütün odalarımızda klima, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı, telefon ve otelimizin her bölgesinde kullanabileceğiniz ücretsiz kablosuz internet siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Odalarımızda TV bulunmamaktadır. Sabahları güne kuşların cıvıltıları, kuzuların ve horozların sesleri ile uyanıp, Ege Denizinin maviliğine kendinizi kaptırarak başlamanızı, tatilinizde günlük hayatın koşuşturmacasından sıyrılarak sadece kendinize ve sevdiklerinize odaklanmanızı istedik. Çünkü siz bizim için değerlisiniz.